Värdera
din bostad

Fyll i uppgifterna nedan så värderar vi din bostad helt kostnadsfritt.

VärderaTack!

Har vi en köpare
till din bostad?

Vi har ett stort register av potentiella köpare.

Anmäl din bostadTack!

Vi som arbetar påEdward & Partners

Edward Melki

Reg Fastighetsmäklare & Civilekonom edward.melki@edwardpartners.se 070-480 11 71

Jim Ribe

Reg Fastighetsmäklare jim.ribe@edwardpartners.se 070-924 25 90

Christian Melki

Reg Fastighetsmäklare christian.melki@edwardpartners.se 073-990 14 83

Björn E.I. Olsson

Reg Fastighetsmäklare & Fil. Kand bjorn.olsson@edwardpartners.se 073-682 11 17

Ylva Ekelund

Reg Fastighetsmäklare ylva.ekelund@edwardpartners.se 072-968 51 40

Erik Bysell

Reg Fastighetsmäklare & Fil. Kand erik.bysell@edwardpartners.se 070-210 28 19

Bogdan Dinu

Reg Fastighetsmäklare bogdan.dinu@edwardpartners.se 070-999 41 52

Simon Modig

Reg. Fastighetsmäklare simon.modig@edwardpartners.se 076-626 66 81

Ramin Jahangiri

Reg. Fastighetsmäklare ramin.jahangiri@edwardpartners.se 070-810 48 03

Joe Maatouk

Reg. Fastighetsmäklare joe.maatouk@edwardpartners.se 070-810 48 22

Ellen Lindar

Reg. Fastighetsmäklare ellen.lindar@edwardpartners.se 0723-23 23 00

David Sebestyén

Reg. Fastighetsmäklare david.sebestyen@edwardpartners.se 073-1 472 472

Eddie Can

Blivande Mäklare eddie.can@edwardpartners.se 073-145 53 55

Christelle Lestander

Koordinator christelle.lestander@edwardpartners.se 070-202 36 16

Erik Frisk

Koordinator erik.frisk@edwardpartners.se 070-838 67 14

Oliver Ödin

Koordinator oliver.odin@edwardpartners.se 0708605458

Frida Lifbom

KOORDINATOR Frida.lifbom@edwardpartners.se 073-400 21 27

Matea Medic

KOORDINATOR matea.medic@edwardpartners.se 073-400 16 03

Jenny Eriksson

KOORDINATOR jenny.eriksson@edwardpartners.se 070-834 72 70

Nick Antoan

SÄLJ KOORDINATOR nick.antoan@edwardpartners.se 073-243 34 44

Emma Olsson

Koordinator emma.olsson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Caroline Brännefors

HR & Rekryteringsansvarig caroline.brannefors@edwardpartners.se 073-400 13 15

Magnus Cederbom

Ekonomichef magnus.cederbom@edwardpartners.se 073-500 44 35

Philip McCann

Fotograf philip.mccann@edwardpartners.se 070-146 49 91