Värdera
din bostad

Fyll i uppgifterna nedan så värderar vi din bostad helt kostnadsfritt.

VärderaTack!

Har vi en köpare
till din bostad?

Vi har ett stort register av potentiella köpare.

Anmäl din bostadTack!

Vi som arbetar påEdward & Partners

Edward Melki

Reg Fastighetsmäklare & Civilekonom edward.melki@edwardpartners.se 070-480 11 71

Christian Melki

Reg Fastighetsmäklare christian.melki@edwardpartners.se 073-990 14 83

Ramin Jahangiri

Reg. Fastighetsmäklare ramin.jahangiri@edwardpartners.se 070-810 48 03

Joe Maatouk

Reg. Fastighetsmäklare joe.maatouk@edwardpartners.se 070-810 48 22

Simon Modig

Reg. Fastighetsmäklare simon.modig@edwardpartners.se 076-626 66 81

Ellen Lindar

Reg. Fastighetsmäklare ellen.lindar@edwardpartners.se 0723-23 23 00

David Sebestyén

Reg. Fastighetsmäklare david.sebestyen@edwardpartners.se 073-1 472 472

Kristina Ucar

Reg. fastighetsmäklare kristina.ucar@edwardpartners.se 073-700 47 77

Eddie Can

Reg. fastighetsmäklare eddie.can@edwardpartners.se 073-145 53 55

Christian Karatas

Reg. Fastighetsmäklare christian.karatas@edwardpartners.se 070-210 28 19

Jannike Ebbing

Reg. Fastighetsmäklare jannike.ebbing@edwardpartners.se 072-968 51 40

Antonio Santana

Reg. Fastighetsmäklare antonio.santana@edwardpartners.se 070-146 73 19

Izabella Sistani

Reg. Fastighetsmäklare izabella.sistani@edwardpartners.se 070-8347270

Filip Tentak

Reg. Fastighetsmäklare filip.tentak@edwardpartners.se 070-8386714

Oliver Ödin

Koordinator oliver.odin@edwardpartners.se 070-860 54 58

Frida Lifbom

KOORDINATOR frida.lifbom@edwardpartners.se 073-400 21 27

Matea Medic

KOORDINATOR matea.medic@edwardpartners.se 073-400 16 03

Lucas Ahlm

Koordinator lucas.ahlm@edwardpartners.se 073-682 11 17

Emma Olsson

Koordinator emma.olsson@edwardpartners.se 073-200 23 04

Jessica Fredriksson

Koordinator jessica.fredriksson@edwardpartners.se 070-999 41 52

Caroline Hanell

Koordinator caroline.hanell@edwardpartners.se 073-800 24 88

Liza Holmberg

Koordinator liza.holmberg@edwardpartners.se 073-682 84 41

Nick Antoan

Säljkoordinator nick.antoan@edwardpartners.se 073-243 34 44

Jacqueline Alfengård

Säljkoordinator jacqueline.alfengard@edwardpartners.se 073-393 25 48

Farboud Nejad

Säljkoordinator farboud.nejad@edwardpartners.se 073-393 25 71

Caroline Brännefors

HR & Rekryteringsansvarig caroline.brannefors@edwardpartners.se 073-400 13 15

Magnus Cederbom

Ekonomichef magnus.cederbom@edwardpartners.se 073-500 44 35

Amanda Treutiger

Blivande Fastighetsmäklare & Studentambassadör amanda.treutiger@edwardpartners.se 0729-733 533

Philip Bengtsson

Blivande Fastighetsmäklare & Studentambassadör philip.bengtsson@edwardpartners.se 0729-733 033

Zeynep Anadol

Blivande Fastighetsmäklare & Studentambassadör zeynep.anadol@edwardpartners.se 0729-733 633

Nils Östling

blivande Fastighetsmäklare nils.ostling@edwardpartners.se 08-22 80 80

Felicia Ahlquist

blivande Fastighetsmäklare felicia.ahlquist@edwardpartners.se 08-22 80 80

Imran Kararic

blivande Fastighetsmäklare imran.kararic@edwardpartners.se 08-22 80 80

Selma Fazlic

Blivande Fastighetsmäklare selma.fazlic@edwardpartners.se 08-22 80 80

Alexander Andersson

Blivande Fastighetsmäklare alexander.andersson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Andrea Larsson

blivande Fastighetsmäklare andrea.larsson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Max Rosengren

Blivande Fastighetsmäklare max.rosengren@edwardpartners.se 08-22 80 80

Simon Donini

Fotograf simon.donini@edwardpartners.se 0701-46 49 91