Värdera
din bostad

Fyll i uppgifterna nedan så värderar vi din bostad helt kostnadsfritt.

VärderaTack!

Har vi en köpare
till din bostad?

Vi har ett stort register av potentiella köpare.

Anmäl din bostadTack!

Vi som arbetar påEdward & Partners

Edward Melki

Reg Fastighetsmäklare & Civilekonom edward.melki@edwardpartners.se 070-480 11 71

Christian Melki

Reg Fastighetsmäklare christian.melki@edwardpartners.se 073-990 14 83

Ramin Jahangiri

Reg. Fastighetsmäklare ramin.jahangiri@edwardpartners.se 070-810 48 03

Joe Maatouk

Reg. Fastighetsmäklare joe.maatouk@edwardpartners.se 070-810 48 22

Simon Modig

Reg. Fastighetsmäklare simon.modig@edwardpartners.se 076-626 66 81

Ellen Lindar

Reg. Fastighetsmäklare ellen.lindar@edwardpartners.se 0723-23 23 00

David Sebestyén

Reg. Fastighetsmäklare david.sebestyen@edwardpartners.se 073-1 472 472

Eddie Can

Reg. fastighetsmäklare eddie.can@edwardpartners.se 073-145 53 55

Kristina Ucar

Reg. fastighetsmäklare kristina.ucar@edwardpartners.se 073-700 47 77

Christian Karatas

Reg Fastighetsmäklare christian.karatas@edwardpartners.se 0702102819

Erik Frisk

Mäklarassistent Erik.Frisk@edwardpartners.se 070-8386714

Oliver Ödin

Koordinator oliver.odin@edwardpartners.se 070-860 54 58

Frida Lifbom

KOORDINATOR Frida.lifbom@edwardpartners.se 073-400 21 27

Matea Medic

KOORDINATOR matea.medic@edwardpartners.se 073-400 16 03

Jenny Eriksson

KOORDINATOR jenny.eriksson@edwardpartners.se 070-834 72 70

Nick Antoan

SÄLJ KOORDINATOR nick.antoan@edwardpartners.se 073-243 34 44

Emma Olsson

Koordinator emma.olsson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Lucas Ahlm

Koordinator lucas.ahlm@edwardpartners.se 0736-82 11 17

Caroline Brännefors

HR & Rekryteringsansvarig caroline.brannefors@edwardpartners.se 073-400 13 15

Magnus Cederbom

Ekonomichef magnus.cederbom@edwardpartners.se 073-500 44 35

Selma Fazlic

Blivande Fastighetsmäklare Selma.fazlic@edwardpartners.se 08-228080

Jacqueline Alfengård

Blivande Fastighetsmäklare Jacqueline.Alfengard@edwardpartners.se 08-228080

Amanda Treutiger

blivande Fastighetsmäklare amanda.treutiger@edwardpartners.se 08-22 80 80

Felicia Ahlquist

blivande Fastighetsmäklare felicia.ahlquist@edwardpartners.se 08-22 80 80

Zeynep Anadol

blivande Fastighetsmäklare zeynep.anadol@edwardpartners.se 08-22 80 80

Andrea Larsson

blivande Fastighetsmäklare andrea.larsson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Antonio Santana

blivande Fastighetsmäklare antonio.santana@edwardpartners.se 08-22 80 80

Nils Östling

blivande Fastighetsmäklare nils.ostling@edwardpartners.se 08-22 80 80

Imran Kararic

blivande Fastighetsmäklare imran.kararic@edwardpartners.se 08-22 80 80

Alexander Andersson

Blivande Fastighetsmäklare alexander.andersson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Philip Bengtsson

Blivande Fastighetsmäklare philip.bengtsson@edwardpartners.se 08-22 80 80

Max Rosengren

Blivande Fastighetsmäklare max.rosengren@edwardpartners.se 08-22 80 80

Simon Donini

Fotograf simon.donini@edwardpartners.se 0701-46 49 91